قوانین فروشگاه البرزتایل :

کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی البرزتایل منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین فروشگاه می باشد. در صورتیکه در قوانین مندرج، رویه ها و اصول فروشگاه البرزتایل تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروز رسانی خواهد شد و کاربران توافق می کنند که استفاده مستمرشان از سایت فروشگاه به معنای پذیرش هرگونه تغییر می باشد.

قوانین فروش و ثبت سفارش :

 1. مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده جهت ثبت سفارش (صفحه “اتمام خرید”) برعهده مشتری می باشد.
 2. قیمت نهایی کالاها و هزینه کل سفارش، همان قیمت های لحاظ شده در فاکتور پس از تائید سفارش ( آخرین مرحله در صفحه “اتمام خرید”) می باشد البته در صورت ارسال بار توسط البرز تایل هزینه حمل بار به مبلغ فاکتور افزوده می گردد.
 3. تکمیل سفارش و ارسال آن منوط به تماس تلفنی از طرف فروشگاه و تائید نهایی می باشد.
 4. تخفیفات ویژه خرید اینترنتی :
  البرزتایل جهت توسعه بخش فروش اینترنتی محصولات خود، برای آن دسته از افرادی که سفارشات خود را از طریق اینترنتی به ثبت می رساند تخفیفات ویژه ای را قائل خواهد شد حتی عزیزانی که قصد مراجعه حضوری به فروشگاه ، دفتر و یا انبار البرزتایل را نیز دارند می توانند جهت استفاده از این تخفیفات ابتدا سفارش خود را به صورت اینترنتی و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای وارد نموده و سپس با در دست داشتن شماره پیش فاکتور خود از تخفیفات ویژه خرید اینترنتی بهرمند گردند مجدد لازم به ذکر است که جهت بهره مندی از تخفیفات ویژه خرید اینترنتی ارائه کد پیش فاکتور در مراجعات حضوری الزامی است

 قوانین پرداخت وجه :

پس از ثبت سفارش در سایت سه روش جهت تسویه حساب کاربران گرامی در نظر گرفته شده است:
روش اول : به این صورت است که کاربران گرامی پس از ثبت سفارش و دریافت شماره فاکتور خود شخصا به آدرس مغازه ، دفترکار و یا یکی از انبارهای اعلام شده توسط ما مراجعه نموده و اقدام به تسویه حساب و خروج کالای خود از انبار نماید.
روش دوم : به این صورت است که پس از ثبت سفارش فقط هزینه کرایه حمل بار از مشتریان عزیز دریافت می گردد و سپس اجناس در اسرع وقت به نشانی شما ارسال شده و مبلغ فاکتور پس از تحویل کالا از گیرنده کالا اخذ می گردد.
روش سوم : سریع ترین روش خرید به این صورت است که مشتریان پس از تکمیل سفارش با استفاده از درگاه اینترنتی سایت و یا انتقال مبلغ فاکتور از طریق کارت به کارت اقدام به تسویه حساب نموده و کالای خود را دریافت نماید.

 1. در صورت انتخاب روش “پرداخت در محل” در هنگام ثبت سفارش (که ویژه مناطق ۲۲ گانه شهر تهران و حومه تهران می باشد)، خریدار می بایست ابتدا فقط هزینه کرایه حمل بار را پرداخت نموده و سپس مبلغ فاکتور را تنها به مأمور تحویل سفارش پرداخت نموده و رسید دریافت نماید. در این روش پرداخت، تسویه حساب می بایست به صورت نقدی (پول نقد، چک پول) و یا از طریق پایانه فروشگاهی (POS) همراه مأمور تحویل صورت پذیرد و هیچ نوع وجه ضمانت (چک) قابل پذیرش نمی باشد.
 2. وجه سفارش های مربوط به شهرها و شهرستان های خارج از مناطق ۲۲ گانه تهران و حومه می بایست قبل از ارسال کالا توسط شرکت های باربری ، به طور کامل پرداخت شوند.
 3. در صورت انتخاب روش “پرداخت از طریق درگاه اینترنتی” در هنگام ثبت سفارش، خریدار موظف است از صحت آدرس اینترنتی (URL) درگاه بانک اطمینان حاصل نماید.
 4. در صورت انتخاب روش “پرداخت بانکی” در هنگام ثبت سفارش، خریدار پس از انجام پرداخت، اطلاعات پرداخت بانکی را در صفحه “ثبت اطلاعات پرداخت بانکی” موجود در سایت درج نماید. لازم به ذکر است که مسئولیت صحت این مندرجات بر عهده خریدار است.
 5. در صورت انتخاب هر یک از روش های پرداختی تعریف شده به غیر از روش “پرداخت در محل”، مهلت پرداخت مبلغ فاکتور برای هر سفارش به مدت یک روز کاری پس از تائید تلفنی می باشد که در غیر این صورت سفارش به صورت خودکار لغو خواهد شد.
 6. جهت ساخت انواع تابلو و طرح های سفارشی مشتریان گرامی می بایست حداقل نصف مبلغ را به عنوان بیعانه پرداخت نموده و الباقی پس از ساخت و تولید اجناس فوق و تحویل آن به مشتریان عزیز تسویه گردد .

قوانین حمل و تحویل سفارش :

 1. خریدار ملزم است یکی از روش های تسویه و تحویل کالا توسط فروشگاه را در هنگام ثبت سفارش انتخاب نماید.
 2. تحویل گیرنده سفارش موظف است هنگام دریافت سفارش، کالا را از نظر مشخصات ظاهری و مشخصات فنی قابل رؤیت بررسی نموده و پس از حصول اطمینان از سلامت کالا، سفارش را تحویل گیرد. همچنین تحویل گیرنده می بایست نسخه فاکتور مربوط به فروشگاه را پس از مطالعه دقیق مندرجات امضاء نموده و به همراه مبلغ فاکتور تحویل مأمور حمل دهد و پس از آن، رسید (نسخه فاکتور مشتری) که دارای سربرگ فروشگاه می باشد را دریافت نماید.در صورت سفارش خارج از محدوده ی تهران و حومه ابتدا کل مبلغ کالا دریافت گردیده و سپس کالای مورد نظر با استفاده از پست و یا شرکت های باربری به نشانی شما ارسال می گردد.
 3. ارسال فوری :
  شما می توانید پس از تکمیل مراحل خرید ،حداکثر ظرف ۲۴ ساعت اجناس خود را دریافت نماید ، البته لازم به توضیح می باشد که قبل از خروج کالا از انبار هماهنگی های لازم جهت مبلغ کرایه حمل بار و زمان ارسال اجناس صورت خواهد گرفت.
  تبصره ۱ :
  با توجه به اینکه تابلوهای سرامیکی و طرح های میکس و باند حاشیه به سفارش مشتریان گرامی در کارگاه تولید می شود تحویل این اجناس مستلزم صرف زمان بیشتری می باشد که مدت این زمان بسته به نوع طرح و متراژ سفارش داده شده متغیر است.
 4. تخلیه بار ارسالی از وسیله نقلیه ،بر عهده ی خریدار می باشد.

قوانین ۳۰ روز ضمانت بازگشت کالا :

در صورتی که به هر دلیلی از خرید خود منصرف شدید و یا متراژی که خریداری نموده اید بیش از مقدار نیاز شما باشد به شرطی که به بسته بندی محصول هیچ آسیبی نرسیده باشد و همچنین (در مورد سرامیک های مینیاتوری ) بسته ها در معرض آب و رطوبت آسیب ندیده باشند می توانید اجناس مورد نظر را به البرزتایل مرجوع نموده و کل هزینه پرداختی خود را دریافت نمایید.
تبصره ۱ : بدیهی است که در این حالت هزینه کرایه حمل کالاهای مرجوعی به عهده خریدار می باشد ( مگر اینکه به هر دلیلی ثابت شود علت مرجوع نمودن اجناس وجود مشکل در اجناس ارسالی اولیه بوده است. )
تبصره ۲ : با توجه به اینکه طرح ها و همچنین تابلوهای سرامیکی طبق سفارش مشتریان عزیز ساخته شود بدیهی است که از مرجوع نمودن این اجناس معذوریم لذا توصیه اکید می نماییم که در هنگام سفارش طرح ها و تابلوها دقت بیشتری را اقدام نمایید.

قوانین ارسال و انتشار نظرات :

 1. تمامی نظرات، ابتدا به بخش مدیریت ارسال و پس از بررسی و تأیید محتوا منتشر خواهند شد.
 2. نظرات کاربران می بایست فقط شامل اطلاعاتی در رابطه با کالای مورد نظر باشد و تنها اینگونه نظرات منتشر خواهند شد.
 3. نظرات باید به زبان و با حروف فارسی نوشته و ارسال گردند. همچنین، کدهای HTML توسط سامانه ترجمه نخواهند شد، لذا از درج آنها خودداری نمایید.
 4. مدیریت فروشگاه مجاز است در صورت نیاز، نظرات کاربران را از نظر نحوه نگارش (املایی و دستوری) ویرایش و سپس منتشر نماید.
 5. از پرسیدن سوال و یا درخواست راهنمایی در قسمت نظرات خودداری نمایید. برای این منظور می توانید از قسمت “پرسش درباره این کالا” استفاده نمایید.
 6. متن نظر نباید شامل کلمات و جملات توهین آمیز و یا دارای ادبیات غیر مؤدبانه باشد. بدیهی است که مدیریت از انتشار نظرات که شامل این گونه عبارات باشند جلوگیری خواهد کرد.
 7. درج انواع اطلاعات شخصی و غیر مرتبط از قبیل شماره تلفن، آدرس ایمیل، لینک وب سایت ها و … در قسمت نظرات مجاز نمی باشد و نظرات حاوی چنین اطلاعاتی تأیید و منتشر نخواهند شد.