شما می توانید پس از تکمیل مراحل خرید ،حداکثر ظرف ۲۴ ساعت در تهران اجناس خود را دریافت نماید (در موردمشتریان گرامی که مقصد سفارش آنها خارج از شهر تهران می باشد سفارش آنها حد اکثر ظرف ۲۴ ساعت از انبار البرز تایل به شرکت های باربری تحویل میگردد)،جهت ارسال فوری کالا تعیین دقیق رنگ و متراژ و مشخص نمودن نحوه ی پرداخت ضروریست.

البته لازم به توضیح می باشد که قبل از خروج کالا از انبار هماهنگی های لازم جهت مبلغ کرایه حمل بار و زمان ارسال اجناس صورت خواهد گرفت.

ارسال فوری کالا تبصره ۱ :

با توجه به اینکه تابلوهای سرامیکی و طرح های میکس و باند حاشیه به سفارش مشتریان گرامی در کارگاه تولید می شود تحویل این اجناس مستلزم صرف زمان بیشتری می باشد که مدت این زمان بسته به نوع طرح و متراژ سفارش داده شده متغیر است.

ارسال فوری کالا توسط البرز تایل

ارسال فوری کالا تبصره ۲ :

در صورتی که مشتریان گرامی بخواهند با وسیله ی نقلیه خودشان اقدام به حمل کاشی استخری نمایند می بایستی قبل از مراجعه به انبارهای البرز تایل اقدام به تماس تلفنی نموده و هماهنگی های لازم را در خصوص روز و ساعت مراجعه به انبار نمایند.لذا توصیه اکید می شود جهت جلوگیری از معطل شدن دوستان گرامی ، حتما بدون هماهنگی قبلی به انبارهای البرز تایل مراجعه ننمایید.

همچنین دوستانی که جهت دریافت سفارش خود ،اقدام به اعزام وانت بار ، خاور و یا کامیون به انبار می نمایند می بایستی توجه داشته باشند که وسیله مورد نظر حتما دارای چادر برزنتی جهت پوشاندن بار باشد به خصوص در رورهای ابری و یا بارانی توجه کردن به این نکته بسیار ضروری است  زیرا  در صورتی که کاشی استخری پیش از نصب در معرض آب و یا رطوبت قرار گیرند توری پلاستیکی پشت آن از کاشی جدا شده و عملا کاشی استخری قابلیت نصب به صورت ورقی را نخواهند داشت.